Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dylów Szlachecki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Stanisławów

Stanisławów(Dylów Szlachecki + 17 km)

429 000 zł87,63 m² 4 895,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż Stanisławów | 1600 m działki | potencjał do ~170 m Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dubie

Dubie(Dylów Szlachecki + 25 km)

749 360 zł147,50 m² 5 080,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 989 m²

Przestronny, energooszczędny dom z antresolą na dużej działce - Dubie, gmina Szczerców Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z antresolą, usytuowany na wyjątkowo dużej i ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pajęczno

Pajęczno(Dylów Szlachecki + 2 km)

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz dużego domu z wieloma możliwościami. Dom wolnostojący , jednorodzinny z możliwością na dwurodzinn y. Usytuowany na dużej ładnie zagospodarowanej działce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bukowce

Bukowce(Dylów Szlachecki + 20 km)

338 000 zł103 m² 3 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 103m 2 w Bukowicach, załęcze Małe gmina Pątnów woj. łódzkie, położony na 1100m2 działce. Dom do częściowego remontu, zdecydowanie nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Albertów

Albertów(Dylów Szlachecki + 18 km)

219 000 zł36,36 m² 6 023,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Chałków 1, gmina Lipie, powiat kłobucki. Nr ewid. 6, obręb 0001 Albertów. To przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pajęczno

Pajęczno(Dylów Szlachecki + 2 km)

450 000 zł92,50 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 233 m²

Dom z duszą i własnym dostępem do wody? Takie rzeczy tylko w Tuchaniu (gmina Kiełczygłów, powiat pajęczański, województwo łódzkie). Jeśli marzysz o życiu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Strobin

Strobin(Dylów Szlachecki + 23 km)

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:588 m²

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym, który można przekształcić na dom mieszkalny. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Wypoczynkowa

Zawady(Dylów Szlachecki + 16 km)

112 000 zł36 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twoja prywatna enklawa ciszy Przytulny domek w sercu lasu nad Liswartą Marzysz o porankach, w których budzi Cię śpiew ptaków, a zapach sosnowego lasu wpada prosto przez otwarte okno?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dolna

Wilkowiecko(Dylów Szlachecki + 24 km)

2 059 000 zł233 m² 8 836,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 991 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Wilkowiecko przy ulicy Dolnej. Nr ewid. 972/2, 973/3,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Opatów

Opatów(Dylów Szlachecki + 25 km)

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom o powierzchni użytkowej ok. 70m2 znajdujący się w Opatowie, usytuowany na działce o powierzchni 3700m2 W skład domu wchodzi: parter: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dylów Szlachecki

Dylów Szlachecki,łódzkie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 52 m na działce 500 m Dylów Szlachecki / Pajęczno po modernizacjach, gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przytulny dom o powierzchni użytkowej 52 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dylów Szlachecki

Dylów Szlachecki,łódzkie

829 000 zł230 m² 3 604,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż dom energooszczędny z ogrodem i wyjściem do lasu komfort i cisza w otoczeniu natury Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m , wybudowany w 2010 roku,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij